Návštěva Galerie 12

V pátek 9.2. jsme si v rámci výtvarné výchovy udělali s žáky šesté třídy procházku na Zámek do Galerie 12, kde se do konce února koná krásná výstava Pavla Tasovského, Pavla Tasovského ml. a Michala Halvy.

Exkurzi jsme pojali interaktivně, děti dostaly po prohlídce úkol vybrat si jeden objekt nebo obraz, ten přejmenovat a popsat, proč zrovna ten by chtěly domů a kam by si jej instalovaly. Tato prezentace byla skutečně zábavná.

Paní Tasovská, které galerie patří, je vždy ochotná, kdykoli je to možné, nám galerii otevřít a laskavě uvést.

A pro nás je to inspirace nejen do hodin výtvarky, ale často i pro mnoho otázek k diskuzi, co je umění a kam člověka směřuje to, v čem se pohybuje, jak se dívá na svět a jak své vjemy reflektuje vizuálně a výtvarně.


Zobrazení: Alba | Podle data

Návštěva Galerie 12


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je úterý 16. 7. 2024

Svátek má Luboš