Přebor v přespolním běhu

V sobotu 12. 10. 2019 se v Dalešicích konal tradiční přebor v přespolním běhu. I přes nepříznivé počasí se závod vydařil a žáci naší školy si odvezli hned tři medaile.

V kategorii mladší žáci vybojoval skvělé první místo Filip Kopuletý. Ve starších žácích III. jako první doběhl Radim Móczár, stejně jako jeho bratr Josef Móczár v kategorii starší žáci IV. Děkujeme i za krásné osmé místo Jardu Chlandovi a jediné dívce za naši školu Adéle Nečasové.

V Dalešicích se vyhlašovali také přeborníci župy za uplynulý cvičební rok. Mezi vyhlášenými zazněla jména našich žáků (i když jako závodníci jiných sportovních oddílů). Pohár za celoroční sportovní úspěchy si tak odvezli Dita Smolová, Jana Kryštofová a Jaroslav Chlanda.


Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 17. 7. 2024

Svátek má Martina