Lyžařský výcvikový kurz

Začátkem ledna se žáci pátého a sedmého ročníku vypravili na hory. Vzhledem k počasí jsme předpokládali výborné podmínky k lyžování a hned, jak jsme dorazili na místo, bylo vidět, že se naše předpoklady naplnily.

Žáci si během lyžařského výcviku užili plno sněhu, zdokonalili svoji lyžařskou techniku, někteří se lyžovat teprve naučili a ve volném čase si užili spoustu legrace. Využívali jsme místní bazén, hráli jsme bowling, ping-pong, společenské hry a skupinové aktivity, které byly součástí kurzovní soutěže. Na konci výcviku všichni sjeli závěrečný slalom a dokázali tak, že už lyžování skvěle ovládají.

Žákům se na horách velmi líbilo. Ostatně si můžete sami přečíst některé jejich dojmy:

 

„Pobyt na horách se mi líbil a klidně bych si ho zopakoval“. Tomáš Hadraba

 „Když jsme byli na hotelu, rozhodně tam nebyla nuda“. Adam Všetečka

 „Nejvíce se mi líbilo lyžování a chutnaly mi obědy“. Filip Jaroš


Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je úterý 23. 7. 2024

Svátek má Libor