REPUBLIKOVÉ FINÁLE V ATLETICE

V sobotu 6. června se vydala početná výprava žáků naší školy na republikové finále v atletickém čtyřboji.

Letošní finále se konalo v Třebíči na stadionu TJ Spartak Třebíč, takže jsme byli na domácí půdě. Po příjezdu závodníků z ostatních krajů proběhl slavnostní nástup, na kterém nechyběla státní hymna. Poté byli závodníci přiděleni k vodičům dle svých kategorií a zápolení mohlo začít. Počasí nám přálo, dopoledne bylo polojasno a odpoledne se ukázalo sluníčko. Závodníci se mezi sebou utkali ve 4 disciplínách – sprint, skok daleký, běh na střední trať. Po sečtení všech bodů získaných za výkony v jednotlivých disciplínách proběhlo vyhlášení výsledků. Z našich žáků si nejlépe vedl Tomáš Dvořák, který obsadil krásné 4. místo. V první desítce se objevili i další naši žáci: Sofie Toczko 6. místo, Matyáš Tomek 7. místo, Adam Šoltés 9. místo a Lukáš Sázavský 9. místo. Kraj Vysočina se v letošním roce umístil na celkovém 7. místě. Děkujeme všem našim žáků za vzornou reprezentaci školy a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů.


Zobrazení: Alba | Podle data


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je úterý 23. 7. 2024

Svátek má Libor