ENGLISH WEEK 2019

Před jarními prázdninami se uskutečnil další ročník oblíbeného konverzačního kurzu s rodilým mluvčím.
ENGLISH WEEK 2019

V letošním roce se zúčastnilo přes 40 žáků z 5. až 7. ročníku, kteří každý den tři hodiny procvičovali angličtinu se zkušeným lektorem Charlesem přímo z Londýna. Program byl opravdu pestrý – žáci procvičovali nejen konverzaci, ale také čtení s porozuměním, poslech, práci ve skupinách a značně si rozšířili slovní zásobu. Pro některé to byla úplně první možnost vyzkoušet si angličtinu mimo vyučovací hodinu, někteří si zase potvrdili, že se ve světě neztratí, protože už se umí hezky domluvit. Charles měl připraveno množství pracovních listů, křížovek, her a aktivit, takže se v pátek všichni divili, jak ten týden rychle uběhl. Na závěr všichni obdrželi certifikát a od Charlese sladkou odměnu za celotýdenní snahu. Děkujeme English Focus za skvělého a trpělivého lektora a už teď se těšíme na příští ročník.


Přidáno 12. 3. 2019, autor: ZŠ Husova

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je úterý 23. 7. 2024

Svátek má Libor