DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

V sobotu 23. března bylo ve škole nezvykle rušno.

Jako každý rok jsme připravili pro veřejnost Den otevřených dveří, který byl spojen nejen s prohlídkou prostor školy, setkáním s učiteli, ale hlavně s množstvím dílen, kde měl každý možnost si vyzkoušet něco z vyučovacích předmětů. Hned u vchodu nás přivítal fotokoutek na téma „Učitelem na Husovce“, na tabuli vzkazů mohl každý zanechat vzpomínku, postřeh nebo zprávu pro naši školu. V přízemí jste si vyzkoušeli práci s výukovými roboty, zahráli si hry v češtině, angličtině a němčině s kartičkami, na wordwallu nebo oblíbený Kahoot. V družině probíhala výroba milé velikonoční dekorace, v jarní dílničce věnečku z vrbového proutí, v kuchyňce zase ochutnávka pomazánek, které připravili naši žáci.

V 1. patře jste potrápili mozkové závity při logických hrách, pronikli do tajů světa přírody a zahráli si na různé druhy bubnů v hudební dílně. Druhé patro bylo věnované především těm, kteří se do školy teprve chystají. Připravena byla stezka předškoláka, dětská herna s Machem a Šebestovou a kavárna s občerstvením a možností popovídat si s paní ředitelkou. Zavítat jste ale mohli i do chemické laboratoře a nechat se ohromit některým z pokusů.

Každá třída si vyzdobila šatnu svými výkresy, což suterénní prostory úplně rozzářilo. V tělocvičně nejvíce lákala lezecká stěna, ale velkému zájmu se těšila i balanční šlapadla, kruhy a opičí dráha. Ve školní jídelně byl po předchozí objednávce připraven chutný oběd. Dopoledne bylo plné milých setkání, vzpomínek a přátelské atmosféry, což si všichni přítomní naplno užili.


Zobrazení: Alba | Podle data

Den otevřených dveří


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je středa 24. 7. 2024

Svátek má Kristýna