Atletický čtyřboj 2018

V úterý 25. 9. 2018 se konalo krajské kolo Atletického čtyřboje. Působištěm závodů byl opět atletický stadion v Třebíči.

Hned od začátku panovalo na závodišti poměrně nevlídné počasí. Zima a studený vítr stěžoval závodníkům podmínky k závodění. I tak jsme se ale dočkali některých pěkných výsledků. O jeden takový se zasloužila Barbora Pechová (9.B), která vyhrála dívčí kategorii. Z dílčích disciplín jí k tomu dopomohl hlavně výkon ze skoku do výšky. Ve stejném sektoru byl úspěšný také Vít Horčička (9.A), který sice dokáže skákat i výše, ale výkonem 149 cm se posunul na přední příčky této disciplíny. Potěšilo také šesté místo Lucie Netrdové (8.B) ve skoku do dálky. Celkem se těchto krajských závodů zúčastnilo 17 škol, při čemž chlapci byli v pořadí na 12. místě a dívky na 4. místě.

Závodníků gratulujeme k pěkným výkonům a přejeme mnoho úspěchů v nadcházejících soutěžích. V říjnu se můžeme těšit například na přespolní běh, malou kopanou, nebo florbal.

Přidáno 26. 9. 2018, autor: ZŠ Husova