Beseda se spisovatelkou

Dne 30. 9. se žáci 1. stupně zúčastnili literární besedy s paní Michaelou Fišarovou, spisovatelkou a zároveň učitelkou.

V asi hodinovém bloku, spisovatelka interaktivním způsobem představila sebe, svoji tvorbu a zaměřila se speciálně na prezentovanou knihu. Pro menší děti to bylo „A-Ž půjdeš do školy „ a pro 3. – 5. ročník Ela v zemi trollů. Z knížek byly vybrané a zpracované ukázky, které dramaticky doplňoval doprovod paní spisovatelky, profesionální herec Miroslav Reil. Děti tak měly možnost se dozvědět zajímavosti z prostředí Islandu, kde se děj knihy odehrává. Zároveň se dozvěděly fakta ze zákulisí přípravy tisku knih.

Na konci každé besedy měli přítomní žáci i jejich učitelé prostor pro případné dotazy, eventuelně zakoupení a podpis knížky.

Beseda se spisovatelkou