Big Fish

V neděli 7. dubna se skupina žáků tříd 6. B a 9. A vydala vlakem na kulturní výpravu do Městského divadla v Brně, aby se zúčastnili představení "Big Fish".

Tato akce proběhla za podpory programu „Inovativní vzdělávání“ organizované p. uč. Horkou a Odrazilovou.

Muzikál "Big Fish"  nám nabídl dojemné a poutavé zážitky. Příběh o otci, jehož příběhy jsou stejně fantastické jako realistické, oslovil žáky svou hloubkou a emocionální sílou. Krásné muzikálové melodie, scénografie, herecké a pěvecké výkony přivedly na jeviště magii příběhu, která pohltila nejen žáky, ale všechny přítomné.

Tento nevšední zážitek byl nejen zábavný, ale také příležitost k obohacení kulturního povědomí a kritického myšlení.

Big Fish

Dnes je úterý 30. 4. 2024