Podívejte se na krátký videospot.

Ve čtvrtek 6. prosince se uskutečnil tradiční „Den otevřených dveří“.

Dopoledne od 8 do 10 hodin měli rodiče možnost navštívit výuku. Toho využilo mnoho rodičů zejména na 1. stupni, ale podívat se na práci svých děti přišli i někteří rodiče z 2. stupně. Odpoledne už patřilo nejprve budoucím prvňáčkům, kteří se zábavnou formou seznámili s tím, co je ve škole čeká. Pro jejich rodiče mezitím proběhla beseda s paní ředitelkou o činnosti naší školy. Poté už pro všechny dětské i dospělé návštěvníky následovala prohlídka školy a zejména aktivity v nejrůznějších vánočních dílnách. Měli možnost ochutnat výrobky dětí v nové žákovské kuchyňce, prohlédnout si umění našich gymnastek, zazpívat si v hudební dílně, vyzkoušet zajímavé pokusy nebo nejrůznější zábavné kvízy a soutěže. Jako každoročně své výrobky prodávali také zástupci školní družiny. Celodenní program byl zakončen adventní besídkou našich žáků v konferenčním sále. Akce se opravdu vydařila a návštěvníci odcházeli spokojeni.

Děkujeme panu Ing. Přemyslu Tomkovi za darovaný vánoční stromek na výzdobu školy a naladění vánoční atmosféry.