Dvojboj ve sportovní gymnastice

V sobotu 16. 3. 2024 se v tělocvičně na ZŠ Husova v Náměšti nad Oslavou konaly tradiční závody ve sportovní gymnastice – dvojboj: prostná a kladina/lavička.

Z původních skoro osmdesáti závodnic, které se na závody přihlásily, se nakonec z důvodu nemoci omluvilo poměrně dost závodnic.

Jako již tradičně přijely gymnastky z Dačic a přivezly dvacet osm závodnic. Nově přijelo ukázat své gymnastické dovednosti šestnáct závodnic z Chotěboře. V silné konkurenci se nejlépe dařilo našim dívkám v kategorii:

Mladší žákyně 0 -2017: N. Jelinková – 4. místo.

Mladší žákyně 0 -2018: I. Lišková – 2. místo.

Mladší žákyně I.: A.Muchová – 4.m., E. Horáková – 10. m., A. Pavlíčková -12. m., G. Chlupová - 13. m.

Mladší žákyně II.: T. Šabatková – 10.místo, A. Malá – 11. místo, K. Šabatková – 14. místo.

Starší žákyně III.:  V. Zachová – 3.místo, E. Běhalová – 7. místo, M. Dufková – 11. místo.

Všem gymnastkám děkuji za vzornou reprezentaci, ochotným maminkám a tatínkům za pomoc  s chystáním a úklidem nářadí. Paní Křížové za zpracování výsledků, paním Toczko a její dceři za pomoc s občerstvením a všem trenérkám za přípravu děvčat na soutěž.

Dvojboj ve sportovní gymnastice

Dnes je sobota 27. 4. 2024