ERASMUS DAY

Protože je naše škola zapojená v programu Erasmus+, připojili jsme se i my k evropským zemím s projektovým dnem Erasmus Day.
ERASMUS DAY

Děti čekalo několik dílen, ve kterých hledaly hlavní města a vlajky evropských zemí, poznávaly jazyky, zpívaly písničky v angličtině, slovenštině, ruštině a němčině, poznávaly evropské památky, řešily obrázkový kvíz o Anglii a něco sladkého si samy upekly. Odpoledne potom proběhla v konferenčním sále přednáška o našem projektu „Diferenciace a kreativita ve výuce cizích jazyků“ pro kolegy z ostatních škol a veřejnost. Zde byly prezentovány již proběhlé mobility našich pedagogů v Anglii, Německu, Lotyšsku a Finsku s cílem podělit se o naše nabyté zkušenosti a metody práce z jiných zemí.

Prezentace Manchester

Prezentace Oxford