Florbal – okrskové kolo AŠSK

V úterý 13.11.2018 se uskutečnilo okrskové kolo ve florbalu pro žáky 6. – 7. ročníků.

Napříč okresem byly jednotlivé školy rozlosovány do čtyř skupin. Ta naše byla výjimečně nejpočetnější a s celkovým počtem sedmi družstev byla konkurence opravdu veliká. A bylo to znát i v jednotlivých utkáních. Za bezkonkurenčním týmem ze ZŠ Benešova se totiž dlouho nevědělo, kdo bude na druhém až pátém místě. O tomto umístění rozhodovaly maličkosti a při počítání výsledků došlo i na zohledňování vzájemných zápasů a skóre. Naše družstvo nakonec po jedné prohře a dvou remízách (ze šesti zápasů) skončilo na krásném druhém místě. O postupu do okresního kola rozhodne slovo garanta soutěže a výsledky z ostatních skupin.

Sestava:

Jiří Dohnal