Gymnastický úspěch

V sobotu 18. května, v brzkých ranních hodinách, vyrazila náměšťská výprava tří gymnastek, jejich rodičů a trenérek do Doubí u Třeboně na republikové finále ČASPV ve sportovní gymnastice.

V kategorii mladších žákyň I. startovala za náš kraj Soňa Odrazilová, v kategorii mladších žákyň II. Sofie Toczko a Ester Rychlá. Pro Soňu to byla premiéra na takové významné soutěži, starší děvčata toto prostředí znají a chtěly předvést v náročném čtyřboji co nejlepší výkon. A to se také podařilo. Soňa Odrazilová skončila na 26. místě jako nejlepší z kraje Vysočina (ze 47 závodnic) a ve družstvech na místě desátém. Sofie Toczko, i přes pád ze salta na prostných, obsadila 7. místo a Ester Rychlá krásné 16. místo (z 51 závodnic). Jejich družstvo si odváželo medaili za 3. místo! Děvčatům blahopřejeme a přejeme mnoho sportovních úspěchů, rodičům děkujeme za fandění a spolupráci.

Zobrazení: Alba | Podle data