Jerusalema

Jako poděkování si žáci naši školy nacvičili tento tanec, podívejte se na to.
Jerusalema

Vážení rodiče,

společnými silami jsme zdárně zvládli a úspěšně ukončili tento nelehký školní rok.

Jeho absolvování ve ztížených podmínkách posledních měsíců by nebylo možné bez úzké součinnosti, spolupráce a výborné komunikace s Vámi, rodiči. Víme, jak náročné období to pro Vás bylo. Za to, jak obětavě jste při svých ostatních povinnostech po celou dobu distanční výuky pomáhali dětem s plněním úkolů v domácím prostředí, Vám patří náš obdiv a velké poděkování! Chválíme také odpovědný a aktivní přístup naprosté většiny našich žáků.

Jako poděkování si žáci naši školy nacvičili tanec Jerusalema, který zatancují na několik místech v Náměšti a zapojíme se tak do celosvětové výzvy, jako poděkování za zvládnutí pandemie

Jménem všech pracovníků školy přejeme Vám i Vašim dětem klidné prožití nadcházejících prázdnin a dovolených, načerpání nových sil a budeme se těšit na setkání s Vámi všemi opět na začátku nového školního roku 2021/2022.

Přidáno 30. 6. 2021, autor: ZŠ Husova