Krajské kolo atletického čtyřboje

V neděli 5. června proběhlo v Třebíči krajské kolo atletického čtyřboje SPV. Více než 100 závodníků z kraje Vysočina si poměřilo své výkony ve sprintu, skoku do dálky, hodu a běhu na střední trať.

Dva naši žáci soutěž pro zranění nedokončili. I přesto ale na Husovku doputovala řada medailí:

Zlatá – Oliver Kuna (3. A), Jakub Janda (7. A), Tomáš Kamas (8. A)

Stříbrná – Elen Běhalová (4. A), Jana Kryštofová (6. A), Aneta Černá (9. A), Marek Šuler (2. A), Filip Kopuletý (4. A), Tomáš Dvořák (bývalý žák naší školy)

Bronzová – Eliška Brymová (9. B), Tomáš Ryšavý (8. A), Martin Hošťálek (9. A)

Všem našim žákům děkujeme za vzornou reprezentaci školy, medailistům blahopřejeme k úspěchu a také postupu na republikové finále, které se bude konat v neděli 19. 6. 2022. Postup si vybojovali i další naši žáci, kteří skončili tzv. pod čarou, ale ti si musí počkat na oficiální nominaci KA SPV.

Oficiální výsledky jsou k nahlédnutí na: wwww.rcbrnomesto.cz/at

Krajské kolo atletického čtyřboje