Lesní pedagogika

V úterý 20. 6. jsme se celý 1. stupeň vypravili do Kralické obory u Náměště nad Oslavou, kde jsme měli připravený program „Lesní pedagogika“. Ten připravila paní Claudia Špičková z Lesní správy Náměšť nad Oslavou – Lesy ČR.

Na realizaci se podíleli i její spolupracovníci, kteří lektorsky vedli jednotlivá stanoviště. Děti přicházely po skupinách na stanoviště, kde měly připravený program. Seznámily se s myslivostí, dozvěděly se o životě zvířat v oboře, co je to doupný strom, zahrály si hry, spojené s lesním tématikou a na závěr si vyrobily dřevěné medaile.

Domů jsme si odnesli pěkné zážitky, pracovní listy s lesní tématikou a také dřevěnou skládačku budky pro sýkoru koňadru nebo krmítka.

Všem, kteří se na akci podíleli, patří naše poděkování. Budeme se těšit na další spolupráci, protože celá akce se nám velmi líbila.

Lesní pedagogika

Dnes je sobota 27. 4. 2024