Microsoft Office programy zdarma

Nemáš doma programy MS Office? Využij zdarma cloudové řešení Office 365.
Microsoft Office programy zdarma

Díky smlouvě mezi společností Microsoft a naší školou můžete zdarma (kdekoliv) využívat programy společnosti Microsoft v cloudovém prostředí Office 365.

Tedy známé programy jako Word, PowerPoint, Excel, Outlook, který již běžně používáte. Využívat ale můžete možná i méně známé programy OneNote (poznámky), Sway (tvorba webových prezentací a stránek), OneDrive (uložiště dat), Whiteboard (internetová tabule), Microsoft Stream (streamování videa), To Do (úkoly) a další.

Data se ukládají do cloudového uložiště OneDrive, takže jsou k dispozici kdekoliv (pokud si je chci uložit jinam, musím si soubor vyexportovat).

Jak se na portál dostanu?

portal.zshusova.cz (nebo odkaz Office 365 v levém menu)

přihlašovací údaje: přihlašovacíjméno@zshusova.cz (heslo stejné jako při přihlášení ve škole).

Vyzkoušej.

Přidáno 11. 11. 2019, autor: ZŠ Husova