Mikuláš, čerti a andělé na Husovce

Mikuláš, čerti a andělé klepou každoročně na dveře 5. prosince. A my jsme jim dveře naší školy otevřeli taky.

Moudrý a laskavý Mikuláš, umounění a trochu strašidelní čerti i krásní andělé se procházeli po chodbách naší školy a rozdávali mladším žákům nadílku. Některé děti je přivítaly s úsměvem, jiné s obavami. Úkolem čertů bylo dětem připomenout „hříchy“, kterých se v uplynulém roce dopustily a „vymámit“ z nich slib, že se polepší. Slyšeli jsme spoustu krásných písniček, za které andělé děti obdarovali sladkou odměnou.


Zobrazení: Alba | Podle data

Mikuláš, čerti a andělé


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt
Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou  
  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

Ostatní

Dnes je úterý 26. 10. 2021

Svátek má Erik