MIKULÁŠSKÁ LAŤKA

Ve středu 6. prosince pořádala naše škola regionální kolo Mikulášské laťky.

Této soutěže ve skoku vysokém se mimo našich žáků zúčastnili skokani ze ZŠ Tasov, Březník a ze ZŠ Komenského. Celkově se soutěže zúčastnilo 108 závodníků. K vidění byly krásné výkony, při nichž se soutěžící navzájem povzbuzovali. Padlo i několik osobních rekordů. V letošním roce se laťka zastavila na výšce 165 cm, kterou zdolal náš žák Jakub Janda z 9. A.

Naši žáci získali 4 zlaté medaile (Karla Hanousková, Jana Kryštofová, Adam Šoltés, Jakub Janda), 5 stříbrných (Victorie Sochorová, Elen Běhalová, Marek Šuler, Štěpán Jadámek, Monika Betková) a 7 bronzových (Liliana Kunová, Anna Pelánová, Matyáš Musil, Adam Požár, Soňa Odrazilová, Michal Strážnický, Eliška Mayerová)

Děkujeme všem našim závodníkům za reprezentaci školy a přejeme mnoho osobních rekordů na příští Mikulášské laťce.

Video 1
Video 2