Okresní kolo v recitaci

V pondělí 13. března proběhlo v Třebíči okresní kolo recitační soutěže, kam postoupili vítězové školního kola.

Pro naše žáky v kategorii I. a II. to byla jejich první zkušenost s tímto typem soutěže. Přesto se mezi ostatními neztratili. Děkujeme za pěkné vystoupení Markétě Mrhačové, Gabriele Bendové, Davidovi Slanému a Kateřině Komárkové.

Děvčata v kategorii III. již patří mezi ostřílené recitátory, což potvrdila i svým skvělým výkonem. Porota ocenila jejich výběr textu, čistou výslovnost, plynulé tempo řeči, přirozený projev i intonaci. Obě recitátorky musely přednést 2 soutěžní texty, což mnohé případné zájemce o tuto soutěž dopředu odradí.

Nikol Zedníčková z 6. B si svým vystoupením vybojovala postup do krajského kola a Laura Hlavnová z 6. B byla oceněna porotou čestným uznáním. Oběma děvčatům děkujeme za vzornou reprezentaci školy a Nikol přejeme hodně úspěchů v krajském kole.

Okresní kolo v recitaci

Dnes je pátek 26. 4. 2024