Ozdravný pobyt na horách

Naši páťáci měli i letos možnost zúčastnit se pobytu na horách, který je spojen s výukou i lyžováním.

Kromě hotelového bazénu na ně čekalo také dobré jídlo, mnoho her, skládání písničky, diskotéka a plno zážitků. Sněhové podmínky nebyly ideální, někteří přivezli domů oblečení špinavé od trávy a od bláta, ale přesto jsme si dobře zalyžovali.

Moc jsme si to tam všichni užili, i když sněhu bylo málo. (N. Gricová)

Lyžování mě bavilo, párkrát jsem se rozbil. Chata byla hezká a velká. Nejlepší bylo osobní volno. Blbé bylo, když si holky na jedenáctce zpívaly. (D. Slaný)

Uklízení pokoje – to s kamarádkami nemáme v oblibě, ale povedlo se nám vše dobře uklidit. Všechno jsme si užili a moc se mi tam líbilo. (E. Běhalová)

V osobním volnu jsme mohli nakupovat v baru, hrát fotbálek nebo air hokej, chodit do bazénu a navštěvovat jiné pokoje. (M. Rybníček)