Ozdravný pobyt na horách

Jako každoročně vyrazili i letos páťáci na dlouho očekávaný ozdravný pobyt do Jeseníků do penzionu Pepovka ve Filipovicích.

Letos nám přálo počasí. Panovaly sice velké mrazy, ale celý týden svítilo sluníčko a my jsme si tak mohli užít ideální lyžařské podmínky na čerstvém sněhu. Ráno nás sice čekala chvíle učení, ale dvě hodiny utekly jako voda a mohli jsme vyrazit procvičovat oblouky. Pro některé žáky to byl vůbec první kontakt s tímto krásným sportem, ale nikdo se nezalekl a všichni zvládli sjet sjezdovku podle svých možností. Odpoledne jsme relaxovali v bazénu, užili si pořádnou bobovačku, navzájem se poznávali při vědomostních, zábavných nebo sportovních hrách. Týden utekl jako voda. Takto na něj budeme vzpomínat:

• Když jsme přijeli na hory, byl jsem úplný nelyžař, bál jsem se, když bylo první lyžování, ani jsem si neuměl dát lyže….ale když se jel slalom, hodně se mi to povedlo, byl jsem nejlepší z naší skupiny.                                                                                      Oliver K.
  • Nejvíce mě na horách bavila Blue Party a lyžování. Na pokoji jsem byla s kamarádkama.  Lenka K.
  • I ti, kteří přijeli na hory a neuměli lyžovat, se to naučili a ve středu už šli na svah.  Valérie V.
  • Poslední večer byla Blue Party, ta nejlepší party ever…J                           Gita G.
  • Hory byly super. Spousta skvělých lidí a jídla. Moc jsem si to tam užila.            Karolína K.
  • Můj nejlepší zážitek z hor jsou večerní aktivity a to, že jsme večer běhali venku a psali správné odpovědi.                                                                                        Sophia H.
  • Lyžování a vše, co jsme dělali, bylo mega super. Mrzí mě, že jsme tam byli jen 6 dnů. Určitě se tam chci vrátit!                                                                              Tomáš S.
  • Měli jsme v penzionu dobré kuchaře, dokonce jedna spolužačka říkala, že vaří líp jak její máma. Hory jsem si užila hrozně moc a rozhodně bych se vrátila zpátky. Jediná věc mi vadí, že jsme tam nemohli být déle.                                                Nela Z.
  • Hory byly super. Užila jsem si úplně vše a nejvíc jsem si užila písničku. Dávám 10 z 10.    Alice B.

Náš instruktor byl Jirka – Blesk McQueen, bavilo mě s ním jezdit a vždycky u toho bylo hodně srandy.

Pepovka 2024

Dnes je sobota 27. 4. 2024