Ozdravný pobyt na horách

Mezi naše tradiční akce patří ozdravný pobyt na horách, na který letošní páťáci odjeli v neděli 5. ledna.

Čekalo je šest dní lyžování, her, výuky a hlavně společných chvil a zážitků. Pro některé to byl pobyt, kde si poprvé zažili, jaké to je být bez rodičů.

O tom, že se pobyt vydařil, svědčí zprávičky od dětí.

Já jsem si myslel, že „zavazování“ lyžáků a celkově lyžování bude hodně těžké. Ale když jsem zjistil, že tam jsou tak skvělí instruktoři, kteří mi se vším poradí, tak jsem se přestal obávat, že mi něco nepůjde. Po celý týden byla zábava. Za mě se celý týden povedl. Rád bych si to někdy zopakoval, třeba v 7. třídě. (L. Hadraba)

Byly tam krásné pokoje, bazén, společenská místnost, lyžárna a jídelna. Děkuji za těch skvělých šest dnů, kdy jsem se naučila lyžovat a zažila jsem pěkné chvilky se svojí třídou. Děkuji paní učitelce Burianové, paní ředitelce Špačkové, panu Špačkovi, panu řidiči, panu doktorovi, instruktorovi Jirkovi a Jendovi, který s naší pomocí složil skvělou písničku. (T. Doležalová)

Bylo to tam super. (V. Matějková)

Škoda, že pobyt nebyl delší. (M. Fila)