PLAVECKÝ VÝCVIK

I letošní rok čekal žáky třetího a čtvrtého ročníku povinný plavecký výcvik, který probíhal od ledna do dubna v areálu Aquaparku Laguna Třebíč ve spolupráci s místní Plaveckou školou.

Děti se při každé lekci zdokonalovaly ve svém plavání, postupnou metodikou  se  učily správným plaveckým stylům, správnému chování a  všeobecně se podařilo většině zúčastněným postupně odbourávat případný ostych z "vodního" prostředí.

Žáci byli šikovní a na důkaz jejich obratnosti a statečnosti si každý z poslední dubnové hodiny mohl odnést diplom a malé "Mokré vysvědčení".

Čtvrťáci plavecký výcvik již po dvou letech ukončili, ale věříme, že letošní třeťáci se již nyní těší na další lekce a pokračování příští školní rok.