POHÁR ROZHLASU

V úterý a ve středu (14. a 15. května) se na atletickém stadionu Spartaku Třebíč odehrála okresní kola v Poháru rozhlasu.

V úterý závodili mladší kluci a ve středu potom starší. Na obou závodech jsme mohli vidět velice pěkné výkony, i když v některých disciplínách závodníky limitovalo velmi chladné počasí. Obě družstva měla největší úspěch ve štafetě na 4x60 metrů. Mladší žáci si doběhli pro 2. místo ve složení: Blažek, Chmelíček, Dvořák, Všetečka – všichni ze 7. ročníku. Starší žáci ve složení Štolfa A., Štolfa M., Stojaník a Cejnar (všichni 8. ročník) byli třetí. V individuálních výkonech stojí za zmínku osobní rekord Petra Konečného (skok do výšky) v kategorii mladších žáků, který měl hodnotu 142 cm a nakonec mu tento výkon stačil na celkové čtvrté místo. Dále byl velmi slušný běh Kryštofa Blažka na trati 60 metrů, kde skončil stejně jako Petr čtvrtý. Ve starších žácích si nejlépe vedl Šimon Dvořák, který v běhu na 1500 metrů vybojoval v početném startovním poli 8. místo.