Prázdniny s angličtinou

I v letošním roce se na naší škole ve spolupráci s DDM Radost uskutečnil oblíbený příměstský tábor pro děti třetího až pátého ročníku Prázdniny s angličtinou. Letošním tématem byla Cesta kolem světa.
Prázdniny s angličtinou

Dvacítka kluků a holek ve třech družstvech dopoledne hravou formou procvičovala slovíčka, hrála hry, zpívala písničky, luštila křížovky a četla zajímavé texty – to vše samozřejmě v angličtině. Odpoledne potom všichni sportovali a hráli hry. Kromě sportovního vaku plného zajímavých odměn si všichni odnesli také vlastnoručně vyrobené polštářky, lžičky ozdobené fimo hmotou, táborové fotky v origami rámečku, originální mýdlo a indiánský náhrdelník. Postupně navštívili všechny světadíly, nejlepší však byla Asie. Děti si vyzkoušely stolování s čínskými hůlkami, které jim zůstaly na památku. Noc ze čtvrtka na pátek patřila tradičně přespání na táboře, kterému předcházela honba za pokladem v oboře a stezka odvahy. Týden plný dobrodružství utekl příliš rychle, v pátek se nikomu nechtělo domů. Těšíme se zase za rok!

Přidáno 10. 9. 2020, autor: ZŠ Husova

Dnes je sobota 27. 4. 2024