PŘESPOLNÍ BĚH - Běh Lorenzovými sady

V sobotu 25. března pořádal Třebíčský oddíl TJ Spartak 82. ročník Běhu Lorenzovými sady.

Tradičně přilákal i závodníky z celého kraje, takže zejména v dětských kategoriích byla velká konkurence. Celkem závodilo 171 mladých běžců a běžkyň. V kategoriích dospělých startovalo 40 závodníků, dorostenců a dorostenek se na start postavilo 19. Celkem se tedy soutěže zúčastnilo 230 závodníků. Organizátorům tento počet připravil hlavně při prezenci perné chvilky. I počasí ukázalo svoji nevlídnou tvář, takže podmínky pro přespolní běh byly náročné. Našim žáků se tentokrát nepodařilo získat medailovou pozici. Nejlépe si vedl Martin Krčál, který doběhl na krásném čtvrtém místě. Skvělý výkon podala také Viktorie Sochorová, která skončila na 10. místě z 29 závodnic.

ATLETICKÁ MINIPŘÍPRAVKA - DÍVKY: 10.místo: V. Sochorová, 17. místo: A. Habadová

ATLETICKÁ PŘÍPRAVKA - DÍVKY: 18. místo: K. Komárková

ATLETICKÁ MINIPŘÍPRAVKA - HOŠI: 7. místo O. Kopuletý, 15. M. Šuler

ATLETICKÁ PŘÍPRAVKA - HOŠI: 14. místo: D. Baran, 16. místo: M. Korchan, 17. místo: J. Habada

MLADŠÍ ŽÁCI: 4. místo: M. Krčál, 6. místo: F. Kopuletý

Zobrazení: Alba | Podle data