Přespolní běh – Budišov

Ve středu 2. října jeli žáci reprezentovat naši školu v přespolním běhu. Závod se konal v okolí ZŠ Budišov.

V této lokalitě se běželo poprvé, a i když závodníkům počasí příliš nepřálo, podmínky byly skvělé a celá soutěž byla vydařená

Měli jsme obsazené obě kategorie a dvě ze tří družstev také slavila úspěch. Mladší žáci doběhli v součtu všech umístění na 3. místě, starší žáci dokonce na 2. místě, které jim zajistilo postup na krajské kolo ve Žďáru n. S. Přitom na vítězné družstvo stačilo, aby kluci předběhli pouze dva jejich soupeře. Čelní pozice tak byly velmi vyrovnané a o postupu na krajské kolo rozhodovalo každé umístění. Dívky nakonec skončily šesté. Všem účastníkům děkujeme za reprezentaci školy a přejeme jim úspěch v krajském kole.

Ml. žáci:
Móczár R.