Přespolní běh – krajské kolo

Ve čtvrtek 13. 10. se týden po okresním kole v Třebíči konalo krajské kolo přespolního běhu „Běháme s BK Tour“, tradičně v lyžařském areálu Martina Koukala za Pilskou vodní nádrží ve Žďáru nad Sázavou.
Přespolní běh – krajské kolo

Zde se sešla konkurence z celého kraje a jak je v posledních letech zvykem, na prvních místech se opět objevovala družstva z Nového Města na Moravě a z Jihlavy. Od nás z Náměště postoupilo pouze družstvo starších žáků. Celkem v této kategorii startovalo 7 družstev a naši hoši vybojovali pátou příčku. Jediný, kdo se dokázal v konkurenci biatlonistů z Nového Města a fotbalistů z Jihlavy výrazněji prosadit byl Lukáš Raitmajer, který doběhl celkově druhý a Tomáš Franěk na 17. místě. Překvapením byl i Martin Susa, který posílil sestavu místo chybějícího Jakuba Tomka, a jehož 29. příčka se započítala do celkového součtu umístění.

K tomuto skvělému výkonu chlapcům gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů do dalších sportovních soutěží.

Přidáno 17. 10. 2016, autor: Petr Voneš

Dnes je sobota 25. 11. 2017