Program Erasmus +

Koncem září bylo v městě Poprad s letními teplotami velmi příjemně. Tentokrát jsem ale nepřijela za turistikou. Hlavním důvodem byla návštěva jedné z devíti místních základních škol v rámci programu Erasmus +.

Tento program umožňuje mezinárodní výjezdy a podporuje mezinárodní spolupráci v oblasti vzdělávání.

Spojená škola na Letní ulici se stala na týden mým pracovním místem. Sledovala jsem výuku slovenských kolegů, rozmlouvala s nimi, vyměňovali jsem si zkušenosti, zaznamenávala jsem dobré nápady, náměty, pozorovala propojení MŠ, ZŠ a ZUŠ.

Týden uběhl velmi rychle. Jsem moc ráda, že jsem se do programu zapojila a bylo mi umožněno nahlédnout do slovenského vzdělávacího systému.

Mgr. Iva Klímová

Program Erasmus +