ŠKOLNÍ AKADEMIE 2022

Po dvouleté pauze jsme se sešli v Zámecké jízdárně, kde ve čtvrtek 16. června proběhla již 18. školní akademie.

Celým programem se prolínalo téma 60. výročí zahájení školní výuky na Husovce.
O zprostředkování nejdůležitějších informací z uplynulých šesti dekád se postaraly moderátorské týmy deváťáků a úžasné módní přehlídky členů žákovského senátu a dobrovolníků ze všech tříd druhého stupně.
Vystoupení střídalo vystoupení, někteří zpívali, jiní tančili, další zvládli obojí. Obdivovat jsme mohli i sportovní výkony, umění přednesu či scénku ilustrující nelehký život retro rodiny, zavzpomínali jsme si také na distanční výuku. Na závěr se se svým vystoupením připojili také učitelé.
Všichni účinkující sklidili zasloužený potlesk. Děkujeme všem za přípravu a prezentaci vystoupení.
Velký dík patří samozřejmě i divákům, kteří neváhali (bouřky se nezalekli) a v počtu více než hojném se na akademii dostavili. Těšíme se zase někdy příště na shledanou.

ŠKOLNÍ AKADEMIE 2022