ŠKOLNÍ KOLO KONVERZAČNÍ SOUTĚŽE AJ

Také v letošním školním roce proběhla na naší škole soutěž, která podporuje žáky se zájmem o komunikaci v angličtině.

Těší nás velká motivace a velký zájem zejména u žáků 6., 7. a 9. ročníků. První částí soutěže byla již tradičně poslechová část, která byla letos v mladší kategorii na úrovni A2 a ve vyšší kategorii dokonce B1. Mnoho žáků zvládlo poslech na plný počet bodů. V konverzační části po krátkém představení se a rozhovoru s porotou následoval popis obrázku a řešení situace z běžného života. Všichni soutěžící prokázali, že se již ve světě bez problémů domluví. V okresním kole nás budou reprezentovat ti, kteří skončili na 1. a 2. místě. Všem děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Kategorie A1:                                                                         Kategorie A2:

1. místo: Kamil Roupec                                                 1. místo: Jakub Sobotka
  2. místo: Lukáš Špaček                                                  2. místo: Matěj Jura
  3. místo: Matyáš Tomek                                                3. místo: Tereza Doležalová

ŠKOLNÍ KOLO KONVERZAČNÍ SOUTĚŽE AJ

Dnes je sobota 27. 4. 2024