Soutěž v gymnastickém trojboji a šplhu

V sobotu 7. prosince se vypravily gymnastiky s trenérkami a rodiči do Dačic na gymnastický trojboj, doplněný soutěží ve šplhu.

Čekalo je cvičení na prostných, hrazdě a přeskok přes bednu. Účastnily se gymnastky z Dačic, Náměště, Písku, Tučap, Moravských Budějovic, Přibyslavic a Nové Bystřice. Onemocnění překazilo některým účast (E. Rychlá, J. Rousková, M. Dufková), ale jejich kamarádky se snažily a odvezly si medaile za jednotlivce i družstva.

Žákyně I.: 1. Eva Veselá, 2. Elen Běhalová, 3. Helena Veselá, 16. Kateřina Komárková, 20. Karolína Kopuletá. Ve družstvech 1. místo.

Žákyně II.: 1. Sofie Toczko, 2. Karolína Veselá, 9. Nikol Zedníčková, 11. Silvie Musilová, 12. Eliška Javoříková. Ve družstvech 1. místo.

Žákyně III.: 8. Adriena Veselá, 11. Anna Soukupová

Žákyně IV.: 9. Nikol Houšková

V doplňkovém šplhu získala medaili pouze Nikol Houšková (2.) a Elen Běhalová (3.). Všem děvčatům blahopřejeme a přejeme mnoho sportovních úspěchů.