Uzavírka ulic, omezení v dopravě

informace
Uzavírka ulic, omezení v dopravě

Vážení rodiče,

na počátku školního roku nás čekají dopravní komplikace v podobě částečné a úplné uzavírky ulic Husova a P. Kříčky spojené s rekonstrukcí pozemní komunikace.

Bližší informace jsou na webových stránkách města.

https://www.namestnosl.cz/oprava-ulice-husova-a-petra-kricky/d-11752

 

Upozorňuji na omezení také v autobusové dopravě žáků po dobu uzavírky. Níže máte přehled autobusových spojů, které nebudou v době uzavírky ul. P. Kříčky ve dnech 13.9. - 14.9. zajíždět k základní škole na zastávku "Náměšť n. Osl. ,,škola na sídlišti." Jedná se o výpis autobusů, které obsluhují zastávku u ZŠ ráno, a to mezi 7:00 hod. - 8:00 hod.

Linka 790330 spoj č. 51: Tento autobus vynechá zastávku u ZŠ a od Kamenného mostu pojede rovnou na autobusové nádraží. Týká se obcí:

7:29 Ocmanice1

7:32 Naloučany1

7:35 Náměšť n.Osl.,Jedov,rozc.1.0

7:37 Náměšť n.Osl.,Jedov

7:39 Náměšť n.Osl.,Jedov,rozc.

7:42 Náměšť n.Osl.,,Kamenný most

7:46 Náměšť n.Osl.,,škola na sídlišti - zastávka neobsluhována

7:50 Náměšť n.Osl.,,aut.nádr.

 

Linka 790550 spoj č. 7: Tento autobus vynechá zastávku u ZŠ a od Kamenného mostu pojede rovnou na autobusové nádraží. Týká se obcí:

6:44 Velká Bíteš,,nám.

6:47 Velká Bíteš,Jestřabí,rozc.

6:49 Velká Bíteš,Jindřichov

6:53 Pucov,,rozc.

6:57 Jasenice

6:59 Pucov

7:02 Jinošov,,ZD

7:07 Hluboké

7:12 Jinošov

7:14 Jinošov,,ústav

7:15 Náměšť n.Osl.,Otradice,samota

7:16 Náměšť n.Osl.,Otradice

7:21 Náměšť n.Osl.,,zámek

7:23 Náměšť n.Osl.,,Kamenný most

7:27 Náměšť n.Osl.,,škola na sídlišti - zastávka neobsluhována

7:31 Náměšť n.Osl.,,aut.nádr.

 

Linka 790550 spoj č. 8: Tento spoj zastavuje u Rathanu a následně na autobusovém nádraží. V případě, že by žáci využili zastávku "U Rathanu," bude zajištěna pomoc při přecházení silnice na druhou stranu tak, aby nedošlo k ohrožení bezpečnosti žáků. Týká se obcí:

6:46 Hartvíkovice

6:50 Popůvky

6:51 Popůvky,,rozc.Sedlecký Dvůr

6:54 Sedlec

6:56 Sedlec,,letiště

6:57 Sedlec,,ADW

6:58 Vícenice u Náměště n.Osl.,,kasárna

7:00 Vícenice u Náměště n.Osl.

7:01 Vícenice u Náměště n.Osl.,,rozc.

7:02 Vícenice u Náměště n.Osl.,,kamenolom

7:04 Náměšť n.Osl.,,U Rathanu - zajištěna pomoc při přecházení silnice

7:06 Náměšť n.Osl.,,škola na sídlišti - zastávka neobsluhována

7:09 Náměšť n.Osl.,,aut.nádr.

 

Linka 790550 spoj č. 10: Tento spoj zastavuje u Rathanu a následně na autobusovém nádraží. V případě, že by žáci využili zastávku "U Rathanu," bude zajištěna pomoc při přecházení silnice na druhou stranu tak, aby nedošlo k ohrožení bezpečnosti žáků. Týká se obcí: 

7:23 Hartvíkovice

7:25 Třesov

7:32 Vícenice u Náměště n.Osl.

7:35 Náměšť n.Osl.,Zňátky

7:40 Vícenice u Náměště n.Osl.

7:41 Vícenice u Náměště n.Osl.,,rozc.1.0

7:42 Vícenice u Náměště n.Osl.,,kamenolom

7:44 Náměšť n.Osl.,,U Rathanu - zajištěna pomoc při přecházení silnice

7:46 Náměšť n.Osl.,,škola na sídlišti - zastávka neobsluhována

7:49 Náměšť n.Osl.,,aut.nádr.

 

V případě jakýchkoliv dotazů, či nejasností se obracejte na Mgr. Janu Chašovou (Městský úřad Náměšť nad Oslavou, Odbor dopravy a silničního hospodářství, tel.: 568 619 125, e-mail: chasova@mesto-namest.cz)

 

Děkuji za pochopení.

 

Mgr. Věra Špačková

 

Pdf verze (pro tisk)


Přidáno 30. 8. 2023, autor: ZŠ Husova

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt

Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou

  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

 

Cookies

Ostatní

Dnes je úterý 28. 5. 2024

Svátek má Vilém