Uzavření školy

Vážení rodiče, Bezpečnostní rada státu s účinností od středy 11. 3. 2020 do odvolání rozhodla o uzavření základních, středních, vyšších odborných a vysokých škol. Z tohoto důvodu po jarních prázdninách děti do naší školy nenastoupí.
Uzavření školy

Došlo ke zrušení všech akcí, které měly v měsíci březnu proběhnout a všech soutěží a olympiád, kterých se měli naši žáci zúčastnit.

Uzavření se týká také školní družiny. Mimo provoz je od pátku 13. 3. tělocvična ZŠ, a to jak pro organizované kroužky, tak i pro soukromé cvičební hodiny. Školní jídelna je pro žáky uzavřena, její provoz je omezený. Bližší informace sledujte na webových stránkách města Náměšť nad Oslavou.

Oznamujeme také zrušení Dne otevřených dveří (19. 3. 2020) a edukativně stimulačních skupin pro předškoláky a jejich rodiče (pravidelně v úterý a ve středu).

Od pondělí 16. 3. budeme v každý pracovní den vydávat v době od 8. 00 do 11. 00 rodičům, kteří mají dítě mladší 10 let a chtějí s ním zůstat doma, potvrzení potřebné pro ošetřování dítěte (ke stažení na webu).

Po jarních prázdninách žáci obdrží od pedagogů prostřednictvím Školy online pokyny k domácímu vzdělávání a úkoly.

Sledujte, prosím, i nadále web školy a zajímejte se o úkoly pro své děti. Výrazně to usnadní návrat dětí do běžného školního života.

Případné dotazy vám zodpoví vedení školy.

Děkuji za pochopení a spolupráci.

Kontakty:

Mgr. Věra Špačková, tel. 723574614 e-mail: info@zshusova.cz

Mgr. Martin Nováček, tel. 776386767 e-mail: martin.novacek@zshusova.cz

Pokyny k povinné karanténě pro občany vracející se ze zahraničí!

Karanténa a ošetřovné: Informace pro rodiče a školská zařízení (informace ČSSZ)

Doporučený postup pro podání žádosti o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školy

Formulář ošetřovné (verze k ručnímu vyplnění)

Mimořádné opatření - uzavření škol (Ministerstvo zdravotnictví)