Provoz školní družiny: 6:00 - 7:40 a 11:40 - 16:15

Telefon: 775 945 613

Vedoucí družiny: Bc. Hana Hruškovičová
Vychovatelka: Ivana Buršíková
Vychovatelka: Petra Krčálová, DiS.
Vychovatelka: Petra Kratochvílová

Poplatek za ŠD schválený školskou radou činí 500 Kč za každé pololetí.

Činnosti:

• Sportovní (je dobré dávat dětem na převlečení tepláky)
  • Pracovní (vhodné jsou zástěrky, ručníček)

Vše, prosím, dětem podepište.

Při pěkném počasí budeme s dětmi pobývat na školním hřišti – cca do 14.30 - 15 hod., rodiče budou informováni na vývěsce ŠD při vstupu do školy. Při delším pobytu v družině dávejte dětem odpolední svačinku a nezapomínejte na dostatek tekutin, případně  je možnost zakoupení v místní provozovně Scolarestu. V případě potřeby volejte tel. číslo 775 945 613 (mobil).

Upozorňujeme rodiče, aby dle školního řádu nevstupovali do budovy školy a čekali na dítě před budovou. Děkujeme za pochopení.
Vychovatelky ŠD

Družina se představuje

Školní družina č. 1 – pí vych. Iva Buršíková

Do této družiny zaměřené na práci s menšími dětmi chodí noví žáčci z prvních tříd. Malí školáčci si zde rádi hrají, tvoří jednoduché výrobky, činnost navazuje na práci v MŠ. Také se zde učí samostatnosti při obědě ve školní jídelně a dalším dovednostem potřebným pro žáky v ZŠ. V případě pěkného počasí děti rády skotačí na školním hřišti.

Školní družina č. 2 – pí vych. Bc. Hana Hruškovičová

Ve školní družině č. 2 tráví čas po vyučování společně žáci 2. a 3. tříd. I zde si mohou pohrát, zahrát si různé společenské hry a vytvořit zajímavé výrobky. Cílem je prohlubovat kamarádské vztahy mezi dětmi a podporovat rozvíjení kladných vlastností a vazeb v kolektivu.

Školní družina č. 3 – pí vych. Petra Krčálová, DiS.

V této družině starší děti pod vedením paní vychovatelky vytvářejí spoustu krásných výrobků různě tematicky zaměřených. Šikovné ruce paní vychovatelky jsou ochotné každému šikulkovi pomoci s jeho prací a vytvářejí krásná výtvarná dílka.

Školní družina č. 4 – Petra Kratochvílová

Poslední oddělení školní družiny je určeno převážně pro dojíždějící žáky ze 4. a 5. tříd a svým programem navazuje na činnosti v předchozích odděleních.

Vstup do fotogalerie školní družiny je zde.

Přidáno 23. 7. 2015, autor: J4W Admin

Dnes je sobota 27. 4. 2024