Zeměpisná olympiáda (školní kolo)

V posledním lednovém týdnu proběhlo školní kolo všech kategorií zeměpisné olympiády.
Zeměpisná olympiáda (školní kolo)

Děti z 6. ročníků - kategorie A - plnily úkoly týkající se fyzického zeměpisu, nejlépe dopadli tito žáci: 6.A  Šarlota Sofie Horká, Matyáš Chlanda, Jana Kryštofová; 6.B Radovan Odrazil, Lukáš Valíček, Jaroslav Chlanda.

Žáci 7. ročníků plnili zadání s tématikou regionální geografie - kategorie B, tady byli úspěšnými řešiteli tito žáci: 7.A Veronika Matějková a Lukáš Hadraba, 7.B Tereza Doležalová a František Konečný.

Náročný test o ČR a všeobecných zeměpisných znalostech čekal v kategorii C na žáky 9. r. Nejlépe si vedli Adam Drdílek, David Svoboda, Radek Pospíšil, Radim Móczár a Ivana Netrdová.

Okresní kolo pořádá Masarykova univerzita a proběhne online formou 23. února, našim zástupcům přejeme hodně štěstí.

Přidáno 1. 2. 2022, autor: ZŠ Husova