Zimní čtyřboj – krajské kolo

V sobotu 26. 11. 2016 se v Havlíčkově Brodu uskutečnilo krajské kolo Zimního čtyřboje, na které se sjeli ti nejlepší závodníci z celého kraje. Závodilo se od nejmladších žáků po nejstarší dorosteneckou kategorii.
Zimní čtyřboj – krajské kolo

O tom, že naše škola měla na těchto závodech velice kvalitní zastoupení, hovoří výsledky jednotlivých kategorií. V kategorii mladší žákyně I zvítězila Dita Smolová, ve stejné kategorii chlapců se nejlépe umístil Václav Chlanda na šestém místě. Dále stojí za zmínku vítězství Filipa Mičky v kategorii starší žáci III, páté místo Báry Pechové ve stejné kategorii dívek a třetí místo Natálie Nekudové v kategorii starší žákyně IV. Bohužel na závodech kvůli zdravotním problémům chyběli někteří klíčoví závodníci, v jejichž silách by jistě bylo zamíchat s celkovým pořadím. Nicméně i přesto si naši závodníci vedli velmi dobře.

Děkujeme jim proto za reprezentaci školy a přejeme mnoho zdaru v dalších sportovních soutěžích.

Více fotografií zde.


Přidáno 28. 11. 2016, autor: ZŠ Husova

Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt
Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou  
  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 568 620 210
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

Ostatní

Dnes je pondělí 18. 2. 2019

Svátek má Gizela