OVOV (okresní kolo)

V pondělí 8. 4. 2019 se na třebíčském atletickém stadionu konala tradiční soutěž „Odznak všestrannosti olympijských vítězů“.

Tato soutěž se od těch ostatních odlišuje hlavně netradičními disciplínami, které ve výsledku opravdu vypovídají o všestranném nadání atleta. Závodníci tak soutěžili v trojskoku snožmo, hodu medicinbalem vzad přes hlavu, skákání přes švihadlo různými způsoby, dále klikovali a nakonec běželi 1000 metrů. Všichni naši žáci bojovali s konkurencí velmi dobře, nejlépe se to však dařilo Ditě Smolové a Tomáši Dvořákovi, kteří oba skončili na 3. místě, a díky tomu, že se před nimi umístili závodníci postupující do kraje se svými družstvy, postoupili Tomáš i Dita do krajského kola, které se bude konat 24. 5. 2019 opět v Třebíči. Tam už budou disciplíny více atletické, tak uvidíme, jak se jim bude dařit. Držíme palce!


Zobrazení: Alba | Podle data

OVOV (okresní kolo)


Poslat známému Poslat na e-mail   tisk Tisknout   ↑ Nahoru

Kontakt
Základní škola Náměšť n.Osl. Husova 579
675 71 Náměšť nad Oslavou  
  • tel. škola 568 620 409
  • tel. jídelna 731 438 260
  • e-mail info@zshusova.cz
  • dat.schránka 4k92xya

Školní družina Bc. Hana Hruškovičová tel. 775 945 613

Ostatní

Dnes je pondělí 20. 9. 2021

Svátek má Oleg