XVII. ŠKOLNÍ AKADEMIE (video, foto)

„Kostky jsou vrženy!“ Tento již legendární výrok v podání našeho Julia Caesara zahájil letošní 17. ročník školní akademie.

Více než hodinový program se pak nesl v duchu tanečních, hudebních, pěveckých či dramatických vystoupení, která si pro nabitý sál Zámecké jízdárny připravili žáci z Husovky.

Trio moderátorů svým skvělým přístupen, jenž by jim mohli závidět i profesionálové, provázelo diváky zajímavým a vtipným komentářem mezi jednotlivými vystoupení. Diváci mohli sledovat propracovanou choreografii třídních vystoupení, zanotovat si známé hity a sledovat přitom další a další vystoupení. Svůj velký návrat slaví v posledních letech Rubikova kostka (Věděli jste, že si tento hlavolam nechal Ernö Rubik patentovat už v roce 1975?), proto nemohla chybět ani na naší akademii. Čtyři borci nechali své kostky zamíchat diváky a pak je co nejrychleji skládali. Naštěstí se jim to všem podařilo v cuku letu a program mohl svižným tempem pokračovat dál. O netradiční závěr celé akademie se pak postarali učitelé svým vystoupením rockové skupiny „Nový kabát“.

Všichni účinkující byli za svá vystoupení odměněni zaslouženým potleskem.

Děkujeme všem, kteří se na nás přišli podívat, a těšíme se na shledanou.

Videosoubor ve formátu avi (velikost 2,4 GB) je možné stáhnout zde.
Soubor je možné přehrát např. v televizích nebo počítačích.

Dnes je čtvrtek 28. 3. 2024

Svátek má Soňa